Kıbrıs Girne Mehmet Gaziköylü Eczanesi Nöbetçi Eczane verisi doğru mu?

Son Güncelleme: 3 gün önce
Mehmet Gaziköylü Eczanesi logo
Mehmet Gaziköylü Eczanesi logo

Mehmet Gaziköylü Eczanesi

0
(0)

Kıbrıs Girne Mehmet Gaziköylü Eczanesi. Nöbetçi Mehmet Gaziköylü Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz. Nöbetçi eczaneye ait telefon, adres gibi bilgilere bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Nöbetçi Eczane İle İlgili Deneyimini Paylaş

Mehmet Gaziköylü Eczanesi Kıbrıs ili Girne İlçesinde faaliyet gösteren ve eczacılar odasına bağlı bir eczanedir. Mehmet Gaziköylü Eczanesi nöbetçi eczaneler nöbet listesine göre nöbet tarihi belirlenmektedir. Mehmet Gaziköylü Eczanesi nöbet sırası geldiğinde mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün mesai saatinin başlamasına kadar sürer. Mehmet Gaziköylü Eczanesi nöbetçi iken dilediğiniz saatlerde eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisi ile kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Mehmet Gaziköylü Eczanesinden hizmet aldıktan sonra eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz. Mehmet Gaziköylü Eczanesi ile ilgili herhangi bir istek/görüş/şikayet için bize iletişim sayfasından ulaşabilirsiniz 

15 Mayıs 2022 Pazar Kıbrıs Girne Nöbetçi Mehmet Gaziköylü Eczanesi

Bazı nöbetçi eczaneler, gece boyu nöbet tutmayabilir, bazıları da icap (mücbir) nöbeti tutuyor veya mücbir bir sebepten ötürü ilgili eczane nöbet başında bulunamayabilir. Bu sebepten dolayı lütfen nöbetçi eczaneye gitmeden önce telefon aracılığıyla iletişime geçip eczanenin açık olup olmadığını teyit etmenizi tavsiye eder, sağlıklı günler dileriz.

Mehmet Gaziköylü Eczanesi ile ilgili sıkça sorulan sorular

Mehmet Gaziköylü Eczanesi nöbeti, mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün (yarın) mesai saatinin başlamasına kadar devam eder.

Hayır, almaz! Mehmet Gaziköylü Eczanesi ilaç temininde herhangi bir ek ücret talep etmez.

Mehmet Gaziköylü Eczanesine ulaşmak çok kolay ve basittir. Mehmet Gaziköylü Eczanesinin profiline geçip eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisine ulaşabilirsiniz.

Elbette. Mehmet Gaziköylü Eczanesine ait telefon numarasından ulaşabilir ve detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

Mehmet Gaziköylü Eczanesine ait harita bilgisini almak için eczane profilindeki harita butonlarına tıklamanız yeterlidir. Bu sayede sizi yol tarifini almak için sistem yönlendirecektir.

Elbette. Hizmet sonrası Mehmet Gaziköylü Eczanesine ait profilden eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz.

Kıbrıs İlinin Diğer Nöbetçi Eczaneleri

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Kıbrıs ilinin alternatif diğer nöbetçi eczanelerini listeledik. Dilediğiniz nöbetçi eczaneye tıklayıp detaylı inceleyebilirsiniz...

Faydalı Eczanesi

Kıbrıs Mağusa Faydalı Eczanesi. Nöbetçi Faydalı Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Izem Eczanesi

Kıbrıs Lefkoşa Izem Eczanesi. Nöbetçi Izem Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Ortaköy Eczanesi

Kıbrıs Lefkoşa Ortaköy Eczanesi. Nöbetçi Ortaköy Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Arda Çelik Eczanesi

Kıbrıs Girne Arda Çelik Eczanesi. Nöbetçi Arda Çelik Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.