Kıbrıs Girne Tören Eczanesi Nöbetçi Eczane verisi doğru mu?

Son Güncelleme: 1 hft önce
Tören Eczanesi logo
Tören Eczanesi logo

Tören Eczanesi

0
(0)

Kıbrıs Girne Tören Eczanesi. Nöbetçi Tören Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz. Nöbetçi eczaneye ait telefon, adres gibi bilgilere bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Nöbetçi Eczane İle İlgili Deneyimini Paylaş

Tören Eczanesi Kıbrıs ili Girne İlçesinde faaliyet gösteren ve eczacılar odasına bağlı bir eczanedir. Tören Eczanesi nöbetçi eczaneler nöbet listesine göre nöbet tarihi belirlenmektedir. Tören Eczanesi nöbet sırası geldiğinde mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün mesai saatinin başlamasına kadar sürer. Tören Eczanesi nöbetçi iken dilediğiniz saatlerde eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisi ile kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Tören Eczanesinden hizmet aldıktan sonra eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz. Tören Eczanesi ile ilgili herhangi bir istek/görüş/şikayet için bize iletişim sayfasından ulaşabilirsiniz 

23 Eylül 2022 Cuma Kıbrıs Girne Nöbetçi Tören Eczanesi

Bazı nöbetçi eczaneler, gece boyu nöbet tutmayabilir, bazıları da icap (mücbir) nöbeti tutuyor veya mücbir bir sebepten ötürü ilgili eczane nöbet başında bulunamayabilir. Bu sebepten dolayı lütfen nöbetçi eczaneye gitmeden önce telefon aracılığıyla iletişime geçip eczanenin açık olup olmadığını teyit etmenizi tavsiye eder, sağlıklı günler dileriz.

Tören Eczanesi ile ilgili sıkça sorulan sorular

Tören Eczanesi nöbeti, mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün (yarın) mesai saatinin başlamasına kadar devam eder.

Hayır, almaz! Tören Eczanesi ilaç temininde herhangi bir ek ücret talep etmez.

Tören Eczanesine ulaşmak çok kolay ve basittir. Tören Eczanesinin profiline geçip eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisine ulaşabilirsiniz.

Elbette. Tören Eczanesine ait telefon numarasından ulaşabilir ve detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

Tören Eczanesine ait harita bilgisini almak için eczane profilindeki harita butonlarına tıklamanız yeterlidir. Bu sayede sizi yol tarifini almak için sistem yönlendirecektir.

Elbette. Hizmet sonrası Tören Eczanesine ait profilden eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz.

Kıbrıs İlinin Diğer Nöbetçi Eczaneleri

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Kıbrıs ilinin alternatif diğer nöbetçi eczanelerini listeledik. Dilediğiniz nöbetçi eczaneye tıklayıp detaylı inceleyebilirsiniz...

Yeşim Eczanesi

Kıbrıs Lefkoşa Yeşim Eczanesi. Nöbetçi Yeşim Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Alpdoğan Eczanesi

Kıbrıs Lefkoşa Alpdoğan Eczanesi. Nöbetçi Alpdoğan Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Gökcen Ilktaç Eczanesi

Kıbrıs Mağusa Gökcen Ilktaç Eczanesi. Nöbetçi Gökcen Ilktaç Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Ayşen Altan Eczanesi

Kıbrıs Girne Ayşen Altan Eczanesi. Nöbetçi Ayşen Altan Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.