Kıbrıs Güzelyurt Ilkin Sadrazam Eczanesi Nöbetçi Eczane verisi doğru mu?

Son Güncelleme: 4 gün önce
Ilkin Sadrazam Eczanesi logo
Ilkin Sadrazam Eczanesi logo

Ilkin Sadrazam Eczanesi

0
(0)

Kıbrıs Güzelyurt Ilkin Sadrazam Eczanesi. Nöbetçi Ilkin Sadrazam Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz. Nöbetçi eczaneye ait telefon, adres gibi bilgilere bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Nöbetçi Eczane İle İlgili Deneyimini Paylaş

Ilkin Sadrazam Eczanesi Kıbrıs ili Güzelyurt İlçesinde faaliyet gösteren ve eczacılar odasına bağlı bir eczanedir. Ilkin Sadrazam Eczanesi nöbetçi eczaneler nöbet listesine göre nöbet tarihi belirlenmektedir. Ilkin Sadrazam Eczanesi nöbet sırası geldiğinde mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün mesai saatinin başlamasına kadar sürer. Ilkin Sadrazam Eczanesi nöbetçi iken dilediğiniz saatlerde eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisi ile kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Ilkin Sadrazam Eczanesinden hizmet aldıktan sonra eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz. Ilkin Sadrazam Eczanesi ile ilgili herhangi bir istek/görüş/şikayet için bize iletişim sayfasından ulaşabilirsiniz 

23 Eylül 2022 Cuma Kıbrıs Güzelyurt Nöbetçi Ilkin Sadrazam Eczanesi

Bazı nöbetçi eczaneler, gece boyu nöbet tutmayabilir, bazıları da icap (mücbir) nöbeti tutuyor veya mücbir bir sebepten ötürü ilgili eczane nöbet başında bulunamayabilir. Bu sebepten dolayı lütfen nöbetçi eczaneye gitmeden önce telefon aracılığıyla iletişime geçip eczanenin açık olup olmadığını teyit etmenizi tavsiye eder, sağlıklı günler dileriz.

Ilkin Sadrazam Eczanesi ile ilgili sıkça sorulan sorular

Ilkin Sadrazam Eczanesi nöbeti, mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün (yarın) mesai saatinin başlamasına kadar devam eder.

Hayır, almaz! Ilkin Sadrazam Eczanesi ilaç temininde herhangi bir ek ücret talep etmez.

Ilkin Sadrazam Eczanesine ulaşmak çok kolay ve basittir. Ilkin Sadrazam Eczanesinin profiline geçip eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisine ulaşabilirsiniz.

Elbette. Ilkin Sadrazam Eczanesine ait telefon numarasından ulaşabilir ve detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

Ilkin Sadrazam Eczanesine ait harita bilgisini almak için eczane profilindeki harita butonlarına tıklamanız yeterlidir. Bu sayede sizi yol tarifini almak için sistem yönlendirecektir.

Elbette. Hizmet sonrası Ilkin Sadrazam Eczanesine ait profilden eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz.

Kıbrıs İlinin Diğer Nöbetçi Eczaneleri

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Kıbrıs ilinin alternatif diğer nöbetçi eczanelerini listeledik. Dilediğiniz nöbetçi eczaneye tıklayıp detaylı inceleyebilirsiniz...

Gönül Gürdağ Eczanesi

Kıbrıs Üst Mesarya Gönül Gürdağ Eczanesi. Nöbetçi Gönül Gürdağ Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Alpdoğan Eczanesi

Kıbrıs Lefkoşa Alpdoğan Eczanesi. Nöbetçi Alpdoğan Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Nurçağ Eczanesi

Kıbrıs Girne Nurçağ Eczanesi. Nöbetçi Nurçağ Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Özbirtan Eczanesi

Kıbrıs Iskele Özbirtan Eczanesi. Nöbetçi Özbirtan Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.