Kıbrıs Lefke Derviş Kutret Eczanesi Nöbetçi Eczane verisi doğru mu?

Son Güncelleme: 29 dk önce
Derviş Kutret Eczanesi logo

Derviş Kutret Eczanesi


0
(0)

Lefke ilçesi (Kıbrıs) Derviş Kutret Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz. Nöbetçi eczaneye ait telefon, adres gibi bilgilere bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Nöbetçi Eczane İle İlgili Deneyimini Paylaş

Argo kelime içeren, eczaneyi karalayan, asılsız ithamlarda bulunan yorumlar onaylanmamaktadır. Eczane ile ilgili olumsuz bir durum söz konusu ise lütfen bunu resmi kurumlar (Eczacı odası vs.) aracılığıyla çözünüz.

Derviş Kutret Eczanesi Kıbrıs ili Lefke İlçesinde faaliyet gösteren ve eczacılar odasına bağlı bir eczanedir. Derviş Kutret Eczanesi nöbetçi eczaneler nöbet listesine göre nöbet tarihi belirlenmektedir. Derviş Kutret Eczanesi nöbet sırası geldiğinde mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün mesai saatinin başlamasına kadar sürer. Derviş Kutret Eczanesi nöbetçi iken dilediğiniz saatlerde eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisi ile kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Derviş Kutret Eczanesinden hizmet aldıktan sonra eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz. Derviş Kutret Eczanesi ile ilgili herhangi bir istek/görüş/şikayet için bize iletişim sayfasından ulaşabilirsiniz 

3 Şubat 2023 Cuma Kıbrıs Lefke Nöbetçi Derviş Kutret Eczanesi

Bazı nöbetçi eczaneler, gece boyu nöbet tutmayabilir, bazıları da icap (mücbir) nöbeti tutuyor veya mücbir bir sebepten ötürü ilgili eczane nöbet başında bulunamayabilir. Bu sebepten dolayı lütfen nöbetçi eczaneye gitmeden önce telefon aracılığıyla iletişime geçip eczanenin açık olup olmadığını teyit etmenizi tavsiye eder, sağlıklı günler dileriz.

Derviş Kutret Eczanesi ile ilgili sıkça sorulan sorular

Derviş Kutret Eczanesi nöbeti, mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün (yarın) mesai saatinin başlamasına kadar devam eder.

Hayır, almaz! Derviş Kutret Eczanesi ilaç temininde herhangi bir ek ücret talep etmez.

Derviş Kutret Eczanesine ulaşmak çok kolay ve basittir. Derviş Kutret Eczanesinin profiline geçip eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisine ulaşabilirsiniz.

Elbette. Derviş Kutret Eczanesine ait telefon numarasından ulaşabilir ve detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

Derviş Kutret Eczanesine ait harita bilgisini almak için eczane profilindeki harita butonlarına tıklamanız yeterlidir. Bu sayede sizi yol tarifini almak için sistem yönlendirecektir.

Elbette. Hizmet sonrası Derviş Kutret Eczanesine ait profilden eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz.

Kıbrıs İlinin Diğer Nöbetçi Eczaneleri

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Kıbrıs ilinin alternatif diğer nöbetçi eczanelerini listeledik. Dilediğiniz nöbetçi eczaneye tıklayıp detaylı inceleyebilirsiniz...

La Pharma Eczanesi

Lefkoşa ilçesi (Kıbrıs) La Pharma Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Fatma Yürün Eczanesi

Lefkoşa ilçesi (Kıbrıs) Fatma Yürün Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Aydın Life Eczanesi

Girne ilçesi (Kıbrıs) Aydın Life Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Orhan Berke Eczanesi

Lefkoşa ilçesi (Kıbrıs) Orhan Berke Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.