Kıbrıs Lefkoşa Bahar Nurluöz Eczanesi Nöbetçi Eczane verisi doğru mu?

Son Güncelleme: 1 hft önce
Bahar Nurluöz Eczanesi logo
Bahar Nurluöz Eczanesi logo

Bahar Nurluöz Eczanesi

0
(0)

Kıbrıs Lefkoşa Bahar Nurluöz Eczanesi. Nöbetçi Bahar Nurluöz Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz. Nöbetçi eczaneye ait telefon, adres gibi bilgilere bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Nöbetçi Eczane İle İlgili Deneyimini Paylaş

Bahar Nurluöz Eczanesi Kıbrıs ili Lefkoşa İlçesinde faaliyet gösteren ve eczacılar odasına bağlı bir eczanedir. Bahar Nurluöz Eczanesi nöbetçi eczaneler nöbet listesine göre nöbet tarihi belirlenmektedir. Bahar Nurluöz Eczanesi nöbet sırası geldiğinde mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün mesai saatinin başlamasına kadar sürer. Bahar Nurluöz Eczanesi nöbetçi iken dilediğiniz saatlerde eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisi ile kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Bahar Nurluöz Eczanesinden hizmet aldıktan sonra eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz. Bahar Nurluöz Eczanesi ile ilgili herhangi bir istek/görüş/şikayet için bize iletişim sayfasından ulaşabilirsiniz 

15 Mayıs 2022 Pazar Kıbrıs Lefkoşa Nöbetçi Bahar Nurluöz Eczanesi

Bazı nöbetçi eczaneler, gece boyu nöbet tutmayabilir, bazıları da icap (mücbir) nöbeti tutuyor veya mücbir bir sebepten ötürü ilgili eczane nöbet başında bulunamayabilir. Bu sebepten dolayı lütfen nöbetçi eczaneye gitmeden önce telefon aracılığıyla iletişime geçip eczanenin açık olup olmadığını teyit etmenizi tavsiye eder, sağlıklı günler dileriz.

Bahar Nurluöz Eczanesi ile ilgili sıkça sorulan sorular

Bahar Nurluöz Eczanesi nöbeti, mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün (yarın) mesai saatinin başlamasına kadar devam eder.

Hayır, almaz! Bahar Nurluöz Eczanesi ilaç temininde herhangi bir ek ücret talep etmez.

Bahar Nurluöz Eczanesine ulaşmak çok kolay ve basittir. Bahar Nurluöz Eczanesinin profiline geçip eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisine ulaşabilirsiniz.

Elbette. Bahar Nurluöz Eczanesine ait telefon numarasından ulaşabilir ve detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

Bahar Nurluöz Eczanesine ait harita bilgisini almak için eczane profilindeki harita butonlarına tıklamanız yeterlidir. Bu sayede sizi yol tarifini almak için sistem yönlendirecektir.

Elbette. Hizmet sonrası Bahar Nurluöz Eczanesine ait profilden eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz.

Kıbrıs İlinin Diğer Nöbetçi Eczaneleri

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Kıbrıs ilinin alternatif diğer nöbetçi eczanelerini listeledik. Dilediğiniz nöbetçi eczaneye tıklayıp detaylı inceleyebilirsiniz...

Faydalı Eczanesi

Kıbrıs Mağusa Faydalı Eczanesi. Nöbetçi Faydalı Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Zehra Eczanesi

Kıbrıs Lefkoşa Zehra Eczanesi. Nöbetçi Zehra Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Izem Eczanesi

Kıbrıs Lefkoşa Izem Eczanesi. Nöbetçi Izem Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Ortaköy Eczanesi

Kıbrıs Lefkoşa Ortaköy Eczanesi. Nöbetçi Ortaköy Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.