Kıbrıs Lefkoşa Cevher Eczanesi Nöbetçi Eczane verisi doğru mu?

Son Güncelleme: 5 gün önce
Cevher Eczanesi logo
Cevher Eczanesi logo

Cevher Eczanesi

0
(0)

Kıbrıs Lefkoşa Cevher Eczanesi. Nöbetçi Cevher Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz. Nöbetçi eczaneye ait telefon, adres gibi bilgilere bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Nöbetçi Eczane İle İlgili Deneyimini Paylaş

Cevher Eczanesi Kıbrıs ili Lefkoşa İlçesinde faaliyet gösteren ve eczacılar odasına bağlı bir eczanedir. Cevher Eczanesi nöbetçi eczaneler nöbet listesine göre nöbet tarihi belirlenmektedir. Cevher Eczanesi nöbet sırası geldiğinde mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün mesai saatinin başlamasına kadar sürer. Cevher Eczanesi nöbetçi iken dilediğiniz saatlerde eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisi ile kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Cevher Eczanesinden hizmet aldıktan sonra eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz. Cevher Eczanesi ile ilgili herhangi bir istek/görüş/şikayet için bize iletişim sayfasından ulaşabilirsiniz 

23 Eylül 2022 Cuma Kıbrıs Lefkoşa Nöbetçi Cevher Eczanesi

Bazı nöbetçi eczaneler, gece boyu nöbet tutmayabilir, bazıları da icap (mücbir) nöbeti tutuyor veya mücbir bir sebepten ötürü ilgili eczane nöbet başında bulunamayabilir. Bu sebepten dolayı lütfen nöbetçi eczaneye gitmeden önce telefon aracılığıyla iletişime geçip eczanenin açık olup olmadığını teyit etmenizi tavsiye eder, sağlıklı günler dileriz.

Cevher Eczanesi ile ilgili sıkça sorulan sorular

Cevher Eczanesi nöbeti, mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün (yarın) mesai saatinin başlamasına kadar devam eder.

Hayır, almaz! Cevher Eczanesi ilaç temininde herhangi bir ek ücret talep etmez.

Cevher Eczanesine ulaşmak çok kolay ve basittir. Cevher Eczanesinin profiline geçip eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisine ulaşabilirsiniz.

Elbette. Cevher Eczanesine ait telefon numarasından ulaşabilir ve detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

Cevher Eczanesine ait harita bilgisini almak için eczane profilindeki harita butonlarına tıklamanız yeterlidir. Bu sayede sizi yol tarifini almak için sistem yönlendirecektir.

Elbette. Hizmet sonrası Cevher Eczanesine ait profilden eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz.

Kıbrıs İlinin Diğer Nöbetçi Eczaneleri

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Kıbrıs ilinin alternatif diğer nöbetçi eczanelerini listeledik. Dilediğiniz nöbetçi eczaneye tıklayıp detaylı inceleyebilirsiniz...

Gönül Gürdağ Eczanesi

Kıbrıs Üst Mesarya Gönül Gürdağ Eczanesi. Nöbetçi Gönül Gürdağ Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Özge Kale Eczanesi

Kıbrıs Mağusa Özge Kale Eczanesi. Nöbetçi Özge Kale Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Ulus Eczanesi

Kıbrıs Lefke Ulus Eczanesi. Nöbetçi Ulus Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Gürsel Eczanesi

Kıbrıs Karpaz Gürsel Eczanesi. Nöbetçi Gürsel Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.