Kıbrıs Mağusa Veli Ateş Eczanesi Nöbetçi Eczane verisi doğru mu?

Son Güncelleme: 1 gün önce
Veli Ateş Eczanesi logo
Veli Ateş Eczanesi logo

Veli Ateş Eczanesi

0
(0)

Kıbrıs Mağusa Veli Ateş Eczanesi. Nöbetçi Veli Ateş Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz. Nöbetçi eczaneye ait telefon, adres gibi bilgilere bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Nöbetçi Eczane İle İlgili Deneyimini Paylaş

Veli Ateş Eczanesi Kıbrıs ili Mağusa İlçesinde faaliyet gösteren ve eczacılar odasına bağlı bir eczanedir. Veli Ateş Eczanesi nöbetçi eczaneler nöbet listesine göre nöbet tarihi belirlenmektedir. Veli Ateş Eczanesi nöbet sırası geldiğinde mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün mesai saatinin başlamasına kadar sürer. Veli Ateş Eczanesi nöbetçi iken dilediğiniz saatlerde eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisi ile kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Veli Ateş Eczanesinden hizmet aldıktan sonra eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz. Veli Ateş Eczanesi ile ilgili herhangi bir istek/görüş/şikayet için bize iletişim sayfasından ulaşabilirsiniz 

24 Eylül 2022 Cumartesi Kıbrıs Mağusa Nöbetçi Veli Ateş Eczanesi

Bazı nöbetçi eczaneler, gece boyu nöbet tutmayabilir, bazıları da icap (mücbir) nöbeti tutuyor veya mücbir bir sebepten ötürü ilgili eczane nöbet başında bulunamayabilir. Bu sebepten dolayı lütfen nöbetçi eczaneye gitmeden önce telefon aracılığıyla iletişime geçip eczanenin açık olup olmadığını teyit etmenizi tavsiye eder, sağlıklı günler dileriz.

Veli Ateş Eczanesi ile ilgili sıkça sorulan sorular

Veli Ateş Eczanesi nöbeti, mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün (yarın) mesai saatinin başlamasına kadar devam eder.

Hayır, almaz! Veli Ateş Eczanesi ilaç temininde herhangi bir ek ücret talep etmez.

Veli Ateş Eczanesine ulaşmak çok kolay ve basittir. Veli Ateş Eczanesinin profiline geçip eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisine ulaşabilirsiniz.

Elbette. Veli Ateş Eczanesine ait telefon numarasından ulaşabilir ve detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

Veli Ateş Eczanesine ait harita bilgisini almak için eczane profilindeki harita butonlarına tıklamanız yeterlidir. Bu sayede sizi yol tarifini almak için sistem yönlendirecektir.

Elbette. Hizmet sonrası Veli Ateş Eczanesine ait profilden eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz.

Kıbrıs İlinin Diğer Nöbetçi Eczaneleri

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Kıbrıs ilinin alternatif diğer nöbetçi eczanelerini listeledik. Dilediğiniz nöbetçi eczaneye tıklayıp detaylı inceleyebilirsiniz...

Öztekiner Eczanesi

Kıbrıs Lefkoşa Öztekiner Eczanesi. Nöbetçi Öztekiner Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Kınay Eczanesi

Kıbrıs Alt Mesarya Kınay Eczanesi. Nöbetçi Kınay Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Fatma Kahyaoğlu Eczanesi

Kıbrıs Karpaz Fatma Kahyaoğlu Eczanesi. Nöbetçi Fatma Kahyaoğlu Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Yeşim Eczanesi

Kıbrıs Lefkoşa Yeşim Eczanesi. Nöbetçi Yeşim Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.